X
تبلیغات
زولا

=====================================================

سال اندی و اندی

 

به گزارش خبرنگار نت  ، نت تودی!دیشب  وبلاگستان در شوک بزرگی فرو رفت!به گزارش شاهدان عینی وبلاگ کاچی (جیران) در پی یک اقدام عجیب و غیر قابل پیش بینی ، حوالی دیشب در ساعت چندو چند دقیقه حذف شد!

 

دوستان کاچی که از این اتفاق شوکه شده اند (با انتشار پستی در وبلاگ خود ) نوشته اند :

_ "خیلی بیشوووووووووری کاچی، آخه چی شده؟ "

 

و این در حالیست که بسیاری از مخالفان این حرکت کاچی  ، در صدد تظاهرات میلیونی و حرکت به سمت تبریز هستند و قصد دارند در مقابل دفتر بلاگـ.ـفا در تبریز ، تظاهرات اعتراضی خود را بر پا نمایند.

 

همچنین بنا بر گزارش های رسیده ، تمام دوستان کاچی ، وبلاگ خود را از حال معمول در آوره و بصورت دسته جمعی قصد حذف وب خود طی 24 ساعت آینده دارند!

***

مدیر بیمارستان نت بلاگ در ساعاتی پیش در مقابل خبر نگاران حاضر شد و خبر داد که از زمان حذف وبلاگ کاچی ، تعداد مراجعین به بیمارستان  زیاد شده و شمار زیادی از طرفداران این پیج ، با دیدن ییج حذف شده ، دچار کاهش ناگهانی فشار خون شده ، که در طول مسیر (منتهی به بیمارستان)،گیم اوور شده اند و این آمار ها رو به افرایش است!

 

همچین دیگر خبر ها حاکی از آن است که سهام بلاگـ.ـفـ.ـام با حذف وبلاگ کاچی ، دچار سقوط بی سابقه ای شده است و خود آقای شـ.ـیـ.ـرازی رسما" در پیج خود به طرفداران این وبلاگ نویس معروف ، قولداه است که خود رسما" برای پیگیری این موضوع به تبریز رفته و با ایشان برای برگشت به نت صحبت خواهند نمود!

 

همچنین بنابر خبرهای رسیده از بی نی سی بلاگ و راتان دیروز ،‌ بسیاری از وبلاگنویس های اروپایی و آسیایی در پی این اقدام بصورت دسته جمعی وب نویسی را تعطیل کرده اند و در آخرین پست خود چنین نوشته اند که ما روزمان را با نوشته های وب کاچی ( که ترجمه آنرا به زبان محلی را از طریق گوگل ترانسلیت ، به هر زحمتی بود ،  می خواندیم) آغاز می کردیم و علاقه ما به زبان شیرین تورکی و فارسی آنچنان زیاد شده بود که با مراجعه به کالج هایی چون پرشین کالج توانستیم به این زبان آشنا شویم.اگر قرار باشد کاچی نباشد ؛ مانیز نخوایهم بود...

 

+چاکلت ، مسئولیت تمام این حوادث را به عهده گرفته است .

***

72 ساعت پس از حذف وب کاچی !

 

+توجه شما را به خبری که همینک به دستمان رسید جلب می کنیم :

 

صبح امروز مدیر مسئول بلاگـ.ـفـ.ـام پس از سقوط بی سابقه سهام شرکتش به سمت تبریز حرکت کرد تا ضمن درخواست از کاچی برای برگشت به نت ، رایزنی های لازم را انجام دهد. اخبار محلی حاکیست که صبح دیروز ، دوستان کاچی با سفر به تبریز ، خواستار برگشت کاچی به نت شدند که در میان آنها ، سمیه ؛ فراخ الدوله  و شانتال به چشم می خورند!

 

روسیه و برزیل ضمن حمایت از برگشت از کاچی به نت اعلام نموده اند در صورتی که بلاگفا نتواند رضایت کاچی را جلب کند بهترین سرورهای خود را ( به زبان فارسی ) در اختیار این وبلاگ نویس محبوب قرار خواهند داد اما چین اعلام کرده که کاچی چینی در راه است! و نخستین نمونه آن را بصورت 2 زبانه ( تورکی/چینی )  راهی نت خواهد کرد!

 

و همه اینها در حالی است که کاخ سپید ضمن اعلام تحریم های جدید برای وب نویسان ایرانی اعلام کرد : مدتها بود مردم سرزمین ما به جای زبان محلی ، به زبان تورکی صحبت می کردند که این مسئله برای ما بسیار تعجب برانگیز بود !جالبتر اینکه دیروز اطرافیان رئیس جمهور وقت کشور - ایهول بارام - پس از پایان سخنان وی ، شعار یاشاسین بارام سر داده اند!و وی در جواب گفته ساقول ساقول!

 

+آخرین خبرها حاکی از آنست که کاچی قول مساعد داده است که به زودی به آغوش گرم نت باز گردد و "بلاگـ.ـفای درب و داغون و (بلکم ) بی قانون" وطنی  را به سرورهای غربی ترجیح می دهد.

 

وی با اظهار شگفتی از فیدبک حذف تارنمای خود در جهان ، اعلام کرد : روحـ.ـانی مچکریم!

 

============================================