سلام . عزاداری ها و نذرهایی که داشتین قبول باشه و میدونم که در این ایام عزیزانی بودند که رفتند پیاده روی اربعین و خوش به سعادت اونها ، خوبه که کمی درباره این آقای بزرگوار ( امام حسین ) معرفت خودمون رو بیشتر کنیم و البته همه شما از من کم سواد ، بیشتر می دونید . 


ماجرای خلقت آدم رو همه می دونیم تا اونجا که فرشتگان گفتن خدا این چیه آفریدی و خدا گفتش که اگه راست میگین من رو از این اسمائ مطلع کنید ( بقره 31 ) اونا هم آچمز شدن و خدا به ادم گفت اینا رو از اون اسمائ مطلع کن ( بقره 33 ) خلاصه اونام کم میارن و میگن خدایا هر چی تو بهمون یاد دادی ما همونو بلدیم و خلاصه اکی ! بعدم میرن تو بهشت و توسط شیطان فریب میخورن و از بهشت دیپورت میشن بیرون و وقتی آدم خواست توبه کنه ( بقره 37 ) از یه سری کلمات استفاده کرد و خدا توبشو قبول کرد.


حضرت ابراهیم که پدر ادیان ابراهیمی میشه و از از زمان بعد ایشون تاریخ 2 قسمت میشه ، اسماعیلی ها و اسحاقی ها ، اسحاقی ها   نوادگان حضرت اسحاق که خرابکاری کردند و موندش اسماعیلی ها ، بهر صورت ، اونجا سر ذبح حضرت اسماعیل که حضرت ابراهیم تا سر سربریدن پسرش میره  ( 103-105 صافات ) خدا بهش میگه که وَفَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ ( 107 صافات )  " و او را در ازاى قربانى بزرگى باز رهانیدیم" از اینجا یه اتفاقی تو تاریخ میفته و ملت منتظرن ببینن که اون قربانی بزرگ کیه.


سر ماجرای حضرت زکریا ، وقتی توسط جبرئیل از اهل بین مطلع میشه میگه من پسری مثل حسین ع میخوام که همونطوری بشه و سرشو ببرند و تو تشت طلا بذارن و اینا ، حضرت یحیی به دنیا میاد و ازش می پرسن تو همون ذبح عظیمی که وعده اش داده شد ، میگه نه ، من لایق برداشتن نعلین او نیستم ، اون حسین ع هست که بعد از من میاد ، کجا گفته ؟ انجیل متی باب 3 آیه 11


( متاسفانه اون سایت اصلی که بهش لینک داده شده آقا فیله رفته روش ولی من تمام منابع و لینک ها رو برای اهل تحقیق میذارم ، اما اینا هست

( ا دانلود انجیل متی - نسخه فارسی از پیکو فایل )

( سایت انگلیسی کتب مقدس

( صفحه خود کتاب انجیل متی - زبان انگلیسی )


متن منتسب توضیحات استاد رائفی پور ( نام امام حسین در انجیل متی )
توضیحات استاد رائفی پور ( نام امام حسین در انجیل متی ) ( سایت نماشا ) 


خب حضرت  یحیی گفتش که یه حسین ع نامی میاد و اون ذبح عظیم که پرسیده شد  این شخص همون ولی بعدش زمانی که اون شخص یهودی رو به جای مسیح گرفتن و به صلیب کشیدن و فک کردن مسیح واقعی اونه که نبود و تو انجیل برنابا  که از همون دوران مونده و این رو تصدیق کرده که مسیح به صلیب کشیده نشد ملت فک کردن ذبح عظیم همون مسیح هست.


تاریخ اینجا واینستاد ، تو شبکه ولایت در مورد امام حسین به اتفاق جالب رو نقل میکنه ، زمان کشور گشایی این خلفا ها و مسلمونا ، این میرن میرسن به یه کلیسا که یه جمله ای روی سنگ نوشته شده بوده به این مضمون ( البته اونا چون مسیحی بودن که نمی فهمیدن اشاره اش به چیه ) نوشته شده بود " آیا کسانی که حسین را میکشیند امید به شفاعت دارند ؟ " 


همچنین تو کتاب دیگه ای از همین یهودی ها به نام نبوئت هیلد ( کلیک ) اونجا باز به شخصی اشاره میکنه که چه به سر حسین ع میارن ، انگار خدا داشته میگفته اون ذبح عظیم کس دیگه است ها ! اصلا دقت کردین که خود "یاسین"  ( سوره 36 قران یس ) میتونه مخفف شده " حسین " باشه که سرش یعنی حرف ح جدا شده باشه ؟


خب برسیم به زمان پیغمبر خودمون حضرت محمد مصطفی ، جبرئیل از آینده امام حسین پیغمبر رو مطلع میکنه و خاکی از کربلا رو براش میاره که اون خاک در روز عاشورا خون میشه 


توضیحات استاد رائفی پور در خصوص تربت امام حسین (ع)
توضیحات استاد رائفی پور در خصوص تربت امام حسین (ع) ( سایت نماشا )


اون تربت همین الانش هم روز عاشورا خون میشه ، حتی کلیپ هایی هم هست که نشون میده اون سنگی که سر امام حسین ع روی اون قرار گرفت ، اون سنگ هم خون 

هم ازش خون جوشش میکنه ، 


در انجیل متّی باب 24 آیه 27 آمده است:

(همچنانکه برق از مشرق ساطع شده تا به مغرب ظاهر می‌شود، ظهور پسر انسان نیز چنان خواهد شد، آنگاه علامت پسر انسان در آسمان پدیدار گردد و در آن وقت جمیع طوایف زمین سینه زنی کنند و پسر انسان را ببینند که برابرهای آسمان با قوّت و جلال می‌آید. اما از آن روز و ساعت هیچکس اطلاع ندارد حتی ملائکه آسمان. بنابراین شما نیز حاضر باشید، زیرا در ساعتی که گناه نبرید پسر انسان می‌آید.)


حتی اینجا هم اشاره میکنه که یه چیزی هست که جمیع امتها براش سینه زنی میکنن و شاهد هستیم در مراسم اربعین همه جور ادمی از سنی و شیعه و کرد و مسیحی و از کشورهای مختلف خلاصه میان.


خب الان 2 تا بحث مطرح میشه ، اول بحث اول رو جمع کنم ، از همون ابتدا که مسیح اومد یهودیت پسش زدن و در صدد قتلش بر اومدن ، حضرت محمد هم باهاش همچین کاری کردن و برخی از نزدیکانشون از یهودی ها خط میگرفتن تا اوتجا که وقتیکه امام علی ضربت خورد گفتش به خدای کعبه رستگار شدم بعدش گفت بگیرین پسر زن یهودی رو
فَدَیْنَاهُ بِذِبْحٍ عَظِیمٍ


سرانجام تاریخ به روزی رسید که اون ذبح عظیم انجام شد ، عزیزترین خلق خدا و سیدجوانان اهل بهشت که پیامبر اسلام به مسلمونا معرفی کرد ، یحیی به اونایی که ازش پرسیده بودن و اسمشو گفته بود و وقتی همه چیز فراموش میشه و همه میان که تموم کنن کار رو و اونایی که مونده بودن دیگه خالص خالص بودن و آسمانی شدن.


در ماجرای همین ذبح عظیم شباهت هایی بین امام حسین و داستان ابراهیم و اسماعیل هست ، چاقو گلوی اسماعیل رو نبرید ، چون خواست خدا بود ، چاقو گلوی امام حسین رو نبرید چون جای بوسه خواهر و مادرش بود ، اما اونی که سر رو از پشت برید ، امام حسین میخواست بهش حجت رو تموم کنه گفت ببین ، تو این مورد رو بی خیال شود من هر کاری کردی رو ندید میگیرم ، ببین خون ازم زیاد رفته ، صبر کنی همینجا تموم میکنم اما وقاحت اون ملعون به حدی بود که گفت نه همین الان و تو همین شرایط ( حالا همین شخصیت تربیت یافته طرز تفکر یهودی هست ) و البته یادمون باشه همین شخص جانباز جنگ های امیرالمومنین هست ( گمونم صفین بود ) ولی  صفاتی داشت که به اوج اسفل اسافلین رسوندش.


بله ، قربانی شدن اسماعیل به ذبح عظیم بخشیده شد ، اون ذبح عظیم نه حضرت مسیح ( که داستان درآوردن براش که خنجر سرنوشت اینطوریه و اونطوریه و خون پسر خدا سرش هست ) ، بلکه نوه خاتم الانبیا و فرزند فاطمه س هست و اصن این جنس این آقا یه جوریه که همه رو با هر فرهنگ و نژادی رو جذب میکنه ، شنیدم میگن چون حسین از همه چیز خودش گذشت ، از طفل 6 ماهش ، از پسرش علی اکبر ، مادرش فاطمه س که بین در و دیوار مضروب و مجروح و پدرش هم در محراب نماز  مجروح ، خلاصه این اوج یه کسی هست که همه چیز و همه بستگان خودش رو در اسلام داده ، خدا چون نمیتونه مقام خدایی خودش رو بهش بده ، غیر اون هر چی بوده به این داده و مقام بالایی داره و یه جورخاصیه که نمیتونم بیانش کنم.

توضیح استاد رائفی پور در خصوص رد  پای  یهود در قتل اهل بیت  
توضیح استاد رائفی پور در خصوص رد  پای  یهود در قتل اهل بیت  ( سایت نماشا )


من اشاره کردم که بعد از ماجرای بخشیده شدن حضرت اسماعیل به ذبح عظیم همه دنبال اون ذبح عظیم بودن که ببینن اون کیه ، دقت کنید خود شخصی که نفوذی بین حواریون بود خود همون ، شبیه مسیح شد و کشته شد و دیگه هیچ اثری از اون شخص تو تاریخ نیست ، این احتمال وجود داشته که دم ودستگاه خود یهود دنبال ذبح عظیم بودن و حتی بعد از اون نبوئیت هیلد ، خواستن واو به واو اون ماجرا رو عینا اجرا کنن ، بخاطر همین نفوذی هایی داشتن در بین مسلمونا، امثال کعب الاحرار و حالا اونور آدمایی مثل شمر ، مثل یزید اینا تحت تاثیر تفکر یهودی که این داستانا رومیدونستن بودندو حالا همون زمان مشاورانی تو دستگاه یزید بودن که همونا خواستن این ماجرا همونطورکه گفته شده اتفاق بیفته ، چون اونا خط داشتن.تازه کتابی مثل نبوئید هیلد ، کتابی هست که دیگه لو رفت ، اینکه دیگه چه چیزها و پیشگویی هایی داشتن بماند ، ضمن اینکه فراماسونها ( شیطان پرستا) میگن که باید آدم خوبها رو کشت تا شیطان بهشون انرژی بده ، حالا اگه اون انسان خوب ، یه مقام والا داشته باشه و کسی مثل حسین باشه چی ؟ همچنین تو ماجرای حمله به خیمه ها ی ابا عبدالله یه سری با قیچی حمله کرده بودن ، واقعا چه هدف شومی داشتن ؟به یه چیزی دقت کنید ، یهودیت فعلی دین نیست بلکه نژاده و باید برای یهودی بودن مادر یهودی باشه ، طبق عقاید مسخری یهودی و انحرافیشون بعضی از فیلم هاشون که من دیدم اصن یه طرز تفکریه که یه ملت رو به انحراف میبره.اما اینور ما یه چیزی داریم به اسم اربعین که خیلی هم سفارش شده و حتی برخی از ائمه دعا کردن برا اونایی که اربعین میرن زیارت ، درسته شلوغه اما پیام هایی داره.

تصور کنید برا امام شهیدی که ملت اینطوری راه می افتن میرن ، امام زندش بیاد چقدر ملت میرن ؟ خودشون از هم پذیرایی میکنن ، خودشون هوای هم رو دارن ، این اونج تفکر شیعست .


از خدا میخوام زودتر ظهور امام عصر عج رو برسونه که درکنارش حضرت مسیح هم بازمیکرده و دنیا همونطور که وعده داده شد به صالحین میرسه


برچسب‌ها: اربعین، امام حسین ع
نظرات (4)
جمعه 19 آبان 1396 ساعت 20:39
سخنرانی های استاد رائفی پور درمورد عقلانیت که سه جلسه هست هم خوبه...
خیلی زیبا نوشتید...
السلام علیک یا ابا عبدالله
امتیاز: 0 0
پاسخ:
خواهش میکنم
پنج‌شنبه 18 آبان 1396 ساعت 18:11
این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست ...‌

الهم عجل الولیک الفرج
امتیاز: 0 0
پاسخ:
پنج‌شنبه 18 آبان 1396 ساعت 18:06
امتیاز: 0 0
پاسخ:
از سن استاد تعجب کردی ؟
پنج‌شنبه 18 آبان 1396 ساعت 15:25
استاد چقدر جوونه
فکر میکردم پیره
امتیاز: 0 0
پاسخ:
متولد 1363 هست ولی شناسماشو 1364 گرفته.

https://www.aparat.com/v/WjoB7/رائفی_پور_سنّ_خود_را_بعد_از_۹_سال_فاش
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد