X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تهران و کرجی های عزیز

اکی هستین ؟ 5 و خورده ای زلزله اومد.مراقب خودتون باشید


مرکز لرزه نگاری کشور
بچه ها حلالم کنید دیگه - شب یلداتون پیشاپیش مبارک

3.10 دقیقه بامداد پنجشنبه .


سمت غرب تهران ( صادقیه / کرج ) ظاهرا زلزله قشنگ حس شده ولی ما که شرقیم من خودم خیلی حس نکردم

اما بهرحال اخبار میگفت سمت غرب آماده باشه

خلاصه اگه چیزی گفتم کسی رو رنجوندم خودتون ببخشید/ دوستون دارم / مراقب خودتون باشید / یلداتون هم مبارک 

من رویاهایم رو زندگی خواهم کرد ، هر روز و هر روز و هر روز امضاش میکنم و بهش تعهد دارم و خلق میشه اونجور که من دوست دارم! گاهی بین انتخاب 2 چیز ادم می مونه و اونقدر انتخاب سخته! من خرداد ماهی اصیلی هستم و از برخی چیزا چند تا دارم! اما این مشکلات یه کاری با من کردن که باعث شدن من 3 تا هدف رو بخوام با هم خلق کنم!

تقصیر من نیست ، تقصیر درصد سختی هاست . 


من انجامشون میدم ، برام مهم نیست چی بشه مهم اینه که من میخوام ، در ادامه 4 تا عکس میذارم که وقتی نگاشون میکنم بهم انگیزه میدهپروسه موفقیت


برای موفقیت چگونه فکر میکنید ؟
تلاش کلید موفقیترویاهایم را زندگی خواهم کرد!


 


من میخوام تمومش کنم ، تمام تمرکزم رو روی هدفم دارم میذارم

تا تموم نشه تحت هیچ شرایطی وب نمی یام و با خبر خلقش بر میگردم

من باید کسی باشم که هیچ شباهتی به گذشته ام ندارم ، به اندازه کافی از خدا بخاطر کارها و گذشته ناموفقم عذر خواهی کردم

باید به خودم و خدای خوبم نشون بدم که سرمایه گذاری ای که روی من داشتن اشتباه نبوده

انشالله برمیگردم با خبرهای خوب

برای همه شما خواننده های وبم آرزوی موفقیت دارم 

فعلا


یه چالش دوست داشتم بذارم ، اونم این بود که بهم بگین زنگ گوشیتون چیه ؟ با این چالش موافقین ؟ اگه بودین بهم بگین وقتی برگشتم انجامش بدیم!

 

صادق عزیزم ، سلام . من آینده تو هستم ، از سال 1400 که به زمان تو می شود 1396 یعنی من 4 سال بعد تو هستم . شاید مدت زمانی نباشد که اوضاع زمان من متحول شده باشد و این زمان 4-5 ماه است ، گمانم تو در زمان خودت کارهایی کرده ای که اکنون هیچ چیز من مثل قبل نیست . دوست داری بدانی چه تغییراتی و چه اتفاقات خوبی در این زمان افتاده است ؟ 


یا دوست داری بگویی که چه کرده ای که چنین شده است ؟ شاید بگویی که من از ِ اینده خود خبر ندارم باشد پس بگذار هر انچه که در زمان من ( 1400 ) برای ما یعنی من گذشته که تو باشی و من زمان 1400 افتاده را برایت تعریف کنم ...

  ادامه مطلب ...

فرانک بانو جان من رو به یک چالش فرهنگی دعوت کرده و ظاهرا چالشش به این صورته که دست خط خودمون بنویسیم و جمله اش باید یه جمله فرهنگی یا یه همچین چیزی باشه و برداشت من خلاصه این بوده!


خب!  جدا از تمام جملات انگیزشی که گذاشتم جلو چشمم 2 تاشو با خط خوشگلم ( خخخخ ) نوشتم! 
زیر نویس :


جمله 1 : اگه به اندازه نفس کشیدن ، موفقیت را بخواهید ، به آن خواهید رسید!

جمله 2 : من تعهد کرده ام که رویاهایم را زندگی کنم! آنها مسیر موفقیت را بلدند!

من شنیده بودم که روح انسان چقدر میتونه قدرتمند باشه مثل نگه داشتن قطار در حال حرکت و تاثیر گذاری روی هر چیزی و یا مثلا من شنیده بودم که یه دختری تو یه شهرستانی بود که بخاطر عبادات سر وقتش این قدرت رو پیدا کرده بود که هر چی اطرافیانش بهش فقط فکر میکنن رو میشنیده و این موردی که ویدیوشو گذاشتم واقعا فوق العادست!


دختری که هر چی تو ذهن مادرش میاد رو میخونه + توضیحات استاد رائفی پور ( کلیک )سوال : الان برای من این سوال پیش اومده که این ارتباط میتونه 2 طرفه باشه یا هست یعنی دختره چیزی رو به ذهن مادرش بگه و مادرش هم دقیقا همون عدد یا حرف یا هر چیز دیگه رو بگه یا نه ؟

فرانک بانو اومدم  وبتون و دیدم که قالبش بسیار زیباست اما وقتی ایکون کامنت رو میزنم یه پنجره باز میشه که اون هم خود وبتونه و نه پنجره کامنت 
امروز سر یه مسئله ای که اذیتم میکرد و داشتم خودخوری میکردم و گفتم چرا اون آره من نه ؟


( البته اصولا میدونید که من همیشه به ندای درونم میدون میدم که حرفش رو بزنه و گاهی هم باهاش بگو مگو هم میکنم و تو همین هیر و بیرهاست که بقیه اون من های درون هم میان و خودی نشون میدن که من نمیشناسمشون ولی یکشون وقتی که حرف  میزنه حرفهای درست و حسابیه )


بهم گفتم ( اون ندای درون ) که خب اون سالهاست تو این مسیره و مسلما ظرفیت اون از تو خیلی بیشتره ولی تو هم ظرفیتهایی داری که اون نداره ، بهش حسادت نکن ، اگه ظرفیت اون رو میخوای خب اون ظرفیت رو بساز ولی قبلش ظرفیت فعلی خودت رو تکمیل کن و اماده اش کن برای ظرفیت های جدید! اصن مگه همین تو نبودی که دعا میکردی که خدایا ظرفیت من رو زیاد کن ، خب باید از ظرفیت فعلیت استفاده کنی و خودت زیادش کنی !


دیدم نه واقعا راست میگه ، هر کسی یه ظرفیتی داره که یکی دیگه نداره و بهتره از تمام ظرفیت فعلی استفاده کنم و ظرفیت سازی هم کنم . 

برچسب‌ها: ندای درون

_خوش به حال بقیه ، خیلی جلو هستن !


+خوش به حال خودم وقتی به اون نقطه رسیدم ، یعنی خیلی پیشرفت کردم!


امروز لنگرود یه زلزله ای با شدت 4.8 اومد ، یادم اومد که یه دوست وبلاگی داشتم دقیقا برا اون شهر ، بهش تو تلگرا پیام دادم که چطورین و اینا ؟ گفتش که همزمان با زلزله یه صدایی مثل رعد و برق هم همزمان باهاش میاد و این بنده خدا میره تو در و صورتش کبود میشه ولی در کل مثل اینکه خسارتی نداشته ، کلی صحبت و بگو بخند بعدش که جو رو عوض کنم.


تو مملکت ما چه خبر شده که زلزله تند تند میاد ؟ خواهری میگه تقصیر این کره شمالیه که هی داره ازمایش هسته ای میکنه و داره گسل ها رو فعال میکنه ، من نمی دونم ولی  امیدوارم هیچ اتفاقی برای هیچ کسی و هیچ منطقه ای نیفته و اگه قرار هست زلزله بیاد با شدت کم یا اصن نه ، نیاد ، نمی دونم ولی امیدوارم همه صحیح و سلامت باشن.


سلام به دوستان و خوانندگان خوب وبلاگ رد پای دوست

عیدتون مبارک 

میلاد حضرت پیامبر (ص)  و امام جعفر صادق (ع)

+ من میدونستم که تولد پیامبر ص و امام جعفر صادق هست ولی فک نمیکردم فردا باشه و بدون امادکی رفتم مسجد ، بعدش بین نماز اعلام کردن که جشن بعد از نماز داریم و من گفتم خیلی وقته از این جشن ها رو نرفتم  و موندم ، بعد گفتن که هر کسی اسمش صادق یا محمد هست بگه من اسمشو بنویسم و منم اسمم رو گفتم و پرسیدم قبلش که مدرک شناسایی میخواد یا نه ، گفتن نه نمیخواد ، خلاصه اسمم رو نوشت و بعد از نماز قرعه کشی کردن! من گفتم که امام و پیامبر خوبم ، امشب از شما عیدی میخوام! اسمم اولین نفر در اومد!


خدایا صد هزار بار شکرت و من عیدیمو گرفتم ، خلاصه گفتم چه بهتر که این شادی رو به خونه هم بیارم و با مبلغ عیدی رفتم شیرینی گرفتم


دسته گل روی پاکت رو خیلی دوست دارم ، خیلی قشنگهپاکتش رو گذاشتم جایی که قشنگ ببینمش ، خدایا مرسی